Екс-помічник нардепа розповів про свої зв’язки з організатором вбивства Гандзюк

08.11.2018 12:21
shadow

Екс-помічник депутата від "Блоку Петра Порошенко" Миколи Паламарчука Ігор Павловський сказав, що знайомий з підозрюваним в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк Сергієм Торбіним.

Про це повідомляє "Громадське".

За словами Павловського, Торбін брав участь в бойових діях на Донбасі, зокрема в Донецькому аеропорту.

"З людьми спілкувалися, я їм допомагав на фронті — продуктами, соляркою, медикаментами", — розповів Павловський.Також він зазначив, що зустрічався з ним на різних дитячих змаганнях, в які він був залучений.

"Ми його з такого позитивного боку знали", — сказав Павловський.

Однак сам він заявив, що не причетний до нападу на Гандзюк. За словами екс-помічника депутата, він не передавав гроші Торбіну для нападу на активістку. Він підкреслив, що до цього навіть не знав Гандзюк.

"Якби я був причетний, то, я думаю, з вами б уже не говорив", — зазначив Павловський.

Але також він сказав, що поліція викликала його на допит.

"Фіксували на аудіо- та відеозапис, я давав свідчення про Катерину Гандзюк. Ставилися такі питання: чи знаєте ви таку людину? Чи знаєте ви Торбіна?", — розповів Павловський.

Як повідомляв "Апостроф", 7 листопада стало відомо про спалах будинку Ігоря Павловського, якого вважають фігурантом у справі активістки Катерини Гандзюк. За словами речника МВС Артем Шевченко, пошуки вбивці Катерини Гандзюк ускладнює велике коло підозрюваних — потенційних замовників. До слова, вбивство Гандзюк загрожує колапсом влади в передвиборний період, сказала активістка Соломія Бобровська..


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-11-08/ekspomoschnik-nardepa-rasskazal-o-svoih-svyazyah-s-organizatorom-ubijstva-gandzyuk/145457”

Оставить комментарий