Абромавічус став головою наглядової ради «Укроборонпрому»

11.07.2019 17:54
shadow
Абромавічус став головою наглядової ради «Укроборонпрому»
Айварас Абромавичус
Фото: УНІАН

Міністр економічного розвитку в 2014-2016 роках Айварас Абромавічус обраний головою наглядової ради держконцерну «Укроборонпром», до якого він був введений 12 червня цього року указом президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

«У нас є багато завдань, які ми повинні виконати якомога швидше. І одна з найбільш пріоритетних з них – проведення аудиту» Укроборонпрому», – цитує Айварас Абромавичус прес-служба держконцерну.

Згідно з повідомленням, наглядовою радою прийнято рішення провести міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств концерну за 2018-2019 роки.

Для обрання аудитора на електронному майданчику ProZorro буде створена нова позиція щодо закупівлі послуг, а визначення переможця тендеру відбудеться за процедурою «відкритих торгів». Очолить тендерний комітет з проведення міжнародного аудиту Айварас Абромавичус.

«Ми очікуємо, що вже у вересні буде обраний переможець торгів, який почне аудит «Укроборонпрому». За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців. Це дозволить отримати детальну інформацію про реальний стан справ на кожному підприємстві Концерну. У той же час, ми не можемо провести аудит, який охопить більший період. По-перше, якщо взяти для аналізу період з 2014 року, не кажучи вже про період з 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться чекати роками. По-друге, виділених урядом 32,5 млн грн на це просто не вистачає», – заявив Абромавичюс.

Глава наглядової ради «Укроборонпрма» додав, що після підсумків фінансового аудиту буде розпочато процедуру з проведення стратегічного аудиту і аудиту корпоративного управління – витрати на них буде запропоновано передбачити в проекті держбюджету на 2020 рік.

Айварас Абромавичус також запропонував внести до порядку денного наступного засідання Наглядової ради питання проведення forensic-аудиту підприємств Концерну.

Нагадаємо: 9 липня президент Володимир Зеленський призначив членами наглядової ради державного концерну «Укроборонпром» Давида Арахамія і Андрія Загороднюка. До цього президент 12 червня відповідним указом призначив Айвараса Абромавичуса членом наглядової ради «Укроборонпрому».

Також читайте
Зеленський призначив нового очільника Київської ОДА
Зеленський призначив нового очільника Київської ОДА 10 липня 2019, 13:29
Три незалежних члена наглядової ради покинули ПриватБанк
Три незалежних члена наглядової ради покинули ПриватБанк 10 липня 2019, 11:48
В.о. глави ДФС звільнив керівників чотирьох митниць
В.о. глави ДФС звільнив керівників чотирьох митниць 9 липня 2019, 19:47

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20199624-abromavichus-stav-golovoyu-naglyadovoyi-radi-ukroboronpromu”

Оставить комментарий